1 Aralık 2011 Perşembe

Trend Alarmi: Kelepce Bilezikler

Daha once defalarca bahsetsem de, tek baslikta toplamadigim bir trend icin alarm verme zamani geldi: kelepce bilezikler!

 

Kelepcelerin renginde, cesidinde, motifinde sinir yok!
 


Unlu markalarin mucevherleri arasina ekledigi kelepceler, defilelerde ve dergi cekimlerinde de dikkat cekiyor. Ozellikle Balmain, Chanel ve Mango bu konuda oncu... Trendi dunyaya yayan unluler olduguna gore, onlarin kelepce bilezikleri nasil kullandigina bakmadan bitmez elbette bu yazi :)

 

Ben krem ve mavi tonlu taslardan tutun da, bronz ve bakira dek her rengini sezonlar dondukce alip bir kenarda tuttugum icin karliyim bu akimda. Ustelik kelepcelerimin hepsinden cok memnunum. En spor gorunusunuzu bile farklilastirabilecek bir kelepce var. Bir deneyin! ^^

3 yorum:

  1. Sadece iki kelime söylüyorum: ME WANTS!!! :) Yalnız henüz bileğimde güzel duran bir tane bulamadım. Kanımca en güzel duran tipler bir hayli geniş ve düz metal olanlar. Yani çok fazla işleme, süs, renk vs yapıldıkça deli kızın bohçasına dönmeye başlıyor. O yüzden ne kadar sade, o kadar fütüristik bir hava, o kadar havalı ve güzel bir görüntü.

    YanıtlaSil
  2. Aynen katiliyorum! Ancak gunluk hayatta futuristikten cok oryantalist giyiniyoruz sanki :)

    YanıtlaSil
  3. Hahaha evet tabi ki. Yine de, kot-blazer kombinasyonuna bile parlak metalden geniş bir kelepçe bilezik şahane oturabilir; böylece fütüristiği günlüğe eklemlemiş olur, sonra da kırlarda koşar oynarız :D

    YanıtlaSil