2 Mayıs 2012 Çarşamba

Black Queen: Angelina Jolie

Angelina Jolie, ikonik bir kadın. Dolgun dudaklar, buğulu gözler, seksi bir vücut... Angelina bir tanrıçanın yeryüzündeki gölgesi gibi! Üstelik bu sanat harikası gibi kadın ne giyse kendine yakıştıracak kadar stil sahibi...


Peki Angelina'nın kırmızı halı maceralarında kötü zamanları yok mu? Elbette var ama onlara yaşım yetmiyor zaten :p
Jolie'nin hayatına yakından baktığımızda, yaşadığı şeylere göre giyim tarzının nasıl değiştiğini görüyoruz aslında. Billy Bob ile evliyken derilerle salınan, daha erkeksi bir hali varken Brad Pitt sonrası annelikle birlikte daha kadınsı bir döneme girdi Angie. Ama ne zaman kırmızı halıda salınsa, öldürücü derecede seksi! :)
Siyaha takıntılı olan güzel yıldızı renkli görmeyi seviyorum ben. Bacaklarını yengeç gibi açmadığı zamanlarda, çuval giyse yakışıyor zaten! Sadeliği öyle güzel taşıyor ki, taze bir nefes gibi geliyor her seferinde...Sokakta yanında çocukları olmadan pek görüntülenmeyen Angelina, son dönemlerde daha hanım hanımcık takılıyor. Kotların yerini kumaş pantolonlar ve etekler alıyor...


Sadece elbiseyle değil, pantolonla da gayet şık olunabileceğinin en güzel örneklerinden biri Jolie... En güzel aksesuarları ise dövmeleri ;)

2 yorum:

  1. bu kadın bizim ülkeye gelip tüm ünlülerimize "nasıl giyinilir" dersi vermeli,ki o şıkır şıkır,kıro ötesi süslerden,aşırıya kaçmaktan kurtulabilsinler =)
    http://bizimkiz.blogspot.com/

    YanıtlaSil
  2. enem memesi sarkıkmış :/

    YanıtlaSil